free web creator

Historie pandy

Přečti si něco o našich začátcích a postupném vývoji naší liberecké pandílny

Píše se rok 2014 a česko zažívá longboardový boom. Plánuje se nespočet nových akcí a komunita se enormně zvětšuje. Každý by rád nějak přispěl do rozvoje longboardingu u nás a tak se vyrojilo spousto nových firem, které se snažili přinést kvalitní longboardové vybavení vyrobené v ČR. V tu dobu dali hlavy dohromady prglng rider Lev Seidl a liberecká legenda Jiří Čechlovský a rozhodli se, že se pokusí vyrobit česká kolečka od rideru riderům. V průběhu celého roku kluci naplno makali, ale s každým novým prototypem vyšly na povrch nové problémy a potřeba nových a lepších technologií. V roce 2015 tak založili vlastní výrobní prostory, které zasvětí výrobě skejtových koleček. Bez základního know-how, které vám nikdo nedá, jde ale progres pomalu. Po 4 letech testování, vyvíjení vlastních technologií, pilování polyurethanové směsi a stavění profesionálního zázemí se blíží první veřejná produkce koleček Panda Wheels!

Jiří je liberecká legenda, kutil a člověk a na správném místě. Díky němu jsme dokázali utvořit náš výrobní prostor a posunuli kvalitu koleček na jinej level. 

Jiří Čechlovský
Inovace, výroba
+420 608 610 607
jiri.cechlovsky@gmail.com

Lev je dlouholetý profesionální jezdec na longboardu, který dáva kolečkám tvar, vzhled a fyzické vlastnosti. Vede propagaci prodej a je manager pandího teamu.

Lev Seidl
Team manager, propagace
+420 775 067 767
lev.seidl@seznam.cz